Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

71705 Perła Przeznaczenia

71705

Nowy produkt

Zestaw NINJAGO Perła Przeznaczenia rozpali dziecięcą wyobraźnię i na pewno zainspiruje małych ninja do wymyślania własnych przygód w świecie NINJAGO®. Dzieci znajdą w nim odświeżoną wersję statku z 1. sezonu serialu telewizyjnego i 7 minifigurek: Wu, Kaia, młodego Lloyda Garmadona, Samuraia X, Zane'a, Jay'a oraz Cole'a, co oznacza mnóstwo możliwości wyboru, w którego bohatera się wcielić!. 

Więcej szczegółów

Wiek8+
Ilość elementów1781

900,00 zł brutto

Więcej informacji

  • Zabawkowa Perła Przeznaczenia pozwoli dzieciom odgrywać wydarzenia z bogatej fabuły pierwszego sezonu serialu telewizyjnego NINJAGO®. Wielbiciele opowieści o wojownikach ninja będą mieć mnóstwo frajdy przy rzucaniu kotwicy, poruszaniu silnikami i ustawianiu żagli.
  • Liczący 1781 elementów zestaw dostarczy mnóstwa radości z budowania i może być doskonałym prezentem urodzinowym dla każdego chłopca i dziewczynki w wieku od 9 lat. Zestaw, który jest nowością na czerwiec 2020 r., pozwoli obdarzonym wyobraźnią dzieciom zanurzyć się w niezwykłym wymyślonym świecie.
  • Zestaw NINJAGO Perła Przeznaczenia świetnie nadaje się do zabawy w domu, ale można go także zabrać w podróż, więc przygody NINJAGO mogą trwać bez końca
  • W zestawie na dzieci czeka wspaniała Perła Przeznaczenia i siedem minifigurek: Wu, Kai, młody Lloyd Garmadon, Samurai X, Zane, Jay oraz Cole. To oznacza, że fani NINJAGO będą mogli wybierać, w którego bohatera chcą się wcielić!
  • Statek LEGO® ma ok. 32 cm wysokości, 44 cm długości i 38 cm szerokości.
  • Dobre wieści! Perła Przeznaczenia nie wymaga baterii, wiec jest gotowa do zabawy zaraz po zbudowaniu i nigdy nie trzeba jej wstawiać do suchego doku!
  • Do zestawu są dołączone czytelne instrukcje, więc dzieci mogą szybko uwinąć się z budową statku, a potem wciągnąć żagle i ruszać do walki.
  • Zestawy konstrukcyjne LEGO® dostarczają pożywki dziecięcej wyobraźni, pozwalając wcielić się w postacie bohaterskich wojowników ninja w świecie, w którym kreatywna zabawa i przygody nigdy się nie kończą.
  • Klocki LEGO już od ponad 60 lat niezmiennie odpowiadają najwyższym standardom branżowym. Dzięki temu zachowują spójny wygląd, są ze sobą zgodne i można je za każdym razem z łatwością połączyć i rozdzielić — nawet pośrodku wzburzonego morza!
  • Klocki LEGO użyte do zbudowania tego zestawu z wojownikami ninja spełniają najwyższe światowe standardy bezpieczeństwa i jakości. Dając dzieciom w prezencie zabawki LEGO, wiesz, że są one w dobrych rękach.

11 innych produktów w tej samej kategorii: