Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

75976 Burzyciel

75976

Nowy produkt

Wykonuj epickie misje rodem z gry Overwatch® z zestawem LEGO® Overwatch 75976 Burzyciel. Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji Overwatch®, przedstawia opancerzonego mecha bojowego, który zamienia się w szybką kulę.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek9-16
Ilość elementów227

300,00 zł brutto

-99,00 zł

399,00 zł brutto

Więcej informacji

Pilotem uwielbianego przez graczy Burzyciela jest Hammond — zaradny chomik, który wyskakuje z kokpitu mecha tak samo jak w grze. Młodym fanom gry Overwatch spodobają się poczwórne działka i cztery wysuwane odnóża, które rozkładają się podczas zamiany kuli w mecha, a doskonale rozpoznawalny model postaci z gry z pewnością zachęci ich do zabawy. Starsi gracze mogą pokazać światu swoją pasję, ustawiając ten rewelacyjny model przy swoim stanowisku gamingowym.

• Po naciśnięciu dźwigni w tym modelu LEGO® Overwatch® figurka chomika Hammonda wyskakuje z kokpitu.

• Doskonała pozycja dla każdego miłośnika bohaterów Overwatch i robotów do budowania — ten model mecha z klocków LEGO zamienia się w imponującą kulę, a do tego ma mnóstwo autentycznych detali z gry.

• Budowanie autentycznego modelu z gry Overwatch spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

• Zabawkę można zamienić albo w imponującą kulę, która toczy się z dużą prędkością, albo fajnego mecha z wysuwanymi poczwórnymi działkami i nogami — zupełnie jak w grze. Dzieci i starsi gracze na pewno docenią liczne autentyczne detale z gry Overwatch.

• Overwatch studia Blizzard Entertainment — twórców legendarnej gry „World of Warcraft®” — szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane filmy oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.

• Kreatywny model Burzyciela ma ok. 11 cm wysokości, 11 cm długości i 13 cm szerokości.

• Zestawy z serii konstrukcyjnej LEGO Overwatch to doskonały prezent dla fanów tej popularnej na całym świecie zespołowej gry akcji.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

3 innych produktów w tej samej kategorii: