Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

75977 Wieprzu i Złomiarz

75977

Nowy produkt

Z zestawem 75977 Złomiarz i Wieprzu fani gry Overwatch® mogą zbudować fragment mapy Junkertown z klocków LEGO®. Zestaw, zainspirowany zespołową grą akcji Overwatch przedstawia apokaliptyczną atmosferę miasta Junkertown. W komplecie są dwie znane postacie: Wieprzu to duża, szczegółowa figurka wyposażona w hak na łańcuchu i szmelcownicę, Złomiarz z kolei ma drewnianą nogę i granatnik.

Więcej szczegółów

Wiek10-16
Ilość elementów380

349,99 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw, zainspirowany popularną na całym świecie zespołową grą akcji Overwatch, przedstawia apokaliptyczną atmosferę miasta Junkertown — popularnej mapy w grze. W komplecie są dwie znane postacie: przestępcy Wieprzu i Złomiarz. Wieprzu to duża, szczegółowa figurka wyposażona w hak na łańcuchu i szmelcownicę. Minifigurka Złomiarza z kolei ma drewnianą nogę i granatnik. Zarówno graczom, jak i dzieciom spodobają się autentyczne detale, żółty motocykl i scenka inspirowana mapą Junkertown.

• Model z klocków LEGO® zawierający dwie popularne postacie z gry Overwatch®: dużą figurkę Wieprza z hakiem na linie oraz minifigurkę Złomiarza z granatnikiem i drewnianą nogą.

• Dzieci i dorośli z chęcią zbudują ten szczegółowy model z gry Overwatch® — jest tu nawet figurka Pachimari do złożenia z klocków.

• Scenka zawiera autentyczne detale z gry Overwatch®, które spodobają się młodszym i starszym: szyld z nazwą miasta Junkertown oraz żółty motocykl, którym można bawić się osobno.

• Overwatch® studia Blizzard Entertainment — twórców legendarnej gry „World of Warcraft®” — szybko zyskał rzeszę zapalonych fanów z całego świata, którzy tworzą animowane filmy oraz komiksy i organizują międzynarodowe zawody e-sportowe.

• Zestawy z serii konstrukcyjnej LEGO® Overwatch® to doskonały prezent dla fanów tej popularnej na całym świecie zespołowej gry akcji.

• Model ma ok. 21 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm długości.

4 innych produktów w tej samej kategorii: