Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

42114 Wozidło przegubowe Volvo 6x6

42114

Nowy produkt

Realistyczny model największego wozidła przegubowego Volvo 6x6 w wersji LEGO® Technic (42114) na pewno spodoba się wszystkim lubiącym pojazdy budowlane. Do napędu modelu służy jeden duży serwomotor, jeden silnik XL oraz jeden silnik L. Zastosowano też element Smart Hub ze sterowaniem przez Bluetooth, który pozwala uzyskać realistyczną funkcjonalność.

Więcej szczegółów

Oczekiwanie na dostawę

Wiek11-16
Ilość elementów2193

1 150,00 zł brutto

Więcej informacji

  • Budowanie własnej wersji klasycznego wozidła przegubowego Volvo A60H dostarczy mnóstwa radości. Poza tym zabawa nie skończy się na budowaniu, bo w aplikacji LEGO® Technic CONTROL+ czeka wiele atrakcji.
  • Używając aplikacji można kierować modelem, zmieniać biegi i przechylać skrzynię modelu wozidła przegubowego Volvo 6x6, a dzięki temu poznawać sekrety działania wielkich maszyn budowlanych.
  • Model ma mnóstwo autentycznych detali. Aplikacja LEGO® Technic CONTROL+ pozwala kierować wozidłem, brać udział w wyzwaniach oraz odblokowywać wyzwania i osiągnięcia. Do tego kryje również niedostępne gdzie indziej materiały.
  • Szukasz zdalnie sterowanego modelu wywrotki? Dzięki modelowi Volvo z zestawu LEGO® Technic Twoja zabawa zyska nowy wymiar — pojazd jest sterowany przez aplikację i doskonale nadaje się na prezent urodzinowy dla małych fanów budowania w wieku od 11 lat.
  • Model ciężarówki Volvo mierzy ok. 20 cm wysokości, 60 cm długości i 20 cm szerokości, więc świetnie nadaje się do wymyślania historii z placu budowy. Klocki z tego zestawu można łączyć z innymi zestawami konstrukcyjnymi, by zabawa była jeszcze ciekawsza.
  • Na etapie budowania baterie nie są potrzebne, ale by poznać wszystkie funkcje modelu i w pełni doświadczyć możliwości zabawy, jakie daje sterowanie za pomocą aplikacji, trzeba zaopatrzyć się w sześć baterii AA 1,5 V.
  • Zestaw zawiera drukowane instrukcje, aby pomysłowa zabawa tym niezwykłym modelem mogła się zacząć zaraz po otwarciu pudełka.

3 innych produktów w tej samej kategorii: