Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

42110 Land Rover Defender

42110

Nowy produkt

Odkryj najważniejszy pojazd LEGO Technic z 2019 r. – oto Land Rover Defender!

Więcej szczegółów

Wiek10-16
Ilość elementów2573

849,99 zł brutto

Więcej informacji

Odkryj innowacyjne rozwiązania inżynieryjne i projektowe opracowane przez jednego z wiodących światowych producentów pojazdów miejskich i terenowych dzięki tej imponującej replice samochodu Land Rover Defender od LEGO® Technic. Postaw ten niesamowity model na półce w domu lub biurze! Ta szczegółowa replika została opracowana we współpracy z firmą Land Rover i oddaje pięknie wykonaną powierzchnię pojazdu. Model jest wyposażony w zestaw realistycznych funkcji, takich jak napęd na wszystkie koła z trzema mechanizmami różnicowymi, niezależne zawieszenie obu osi oraz działającą wyciągarkę. Otwórz drzwi, a odkryjesz rozbudowaną kabinę wyposażoną w działającą kierownicę, szczegółową deskę rozdzielczą i skrzynię biegów z dwiema dźwigniami do przełączania wysokich lub niskich biegów oraz selektorem (nowość na październik 2019 r.) – to najbardziej zaawansowana skrzynia biegów LEGO Technic, jaką kiedykolwiek stworzono! Możesz również złożyć tylne siedzenia do przodu, aby odsłonić czterobiegową sekwencyjną skrzynię biegów, podnieść maskę, pod którą kryje się sześciocylindrowy silnik rzędowy z ruchomymi tłokami oraz przekręcić koło zapasowe zamontowane na klapie bagażnika i go otworzyć. Dodatkowo ten wspaniały model jest wyposażony w zdejmowany bagażnik dachowy ze schowkiem, kufer, drabinę i maty trakcyjne, a także zestaw oryginalnych felg i przyczepnych opon, co jeszcze bardziej go urozmaica.

• Model ma autentyczne nadwozie z logo Land Rover, oryginalne felgi i przyczepne opony, zdejmowany bagażnik dachowy ze schowkiem, kufer, drabinę, maty trakcyjne, otwierane drzwi, maskę i bagażnik, a także szczegółową kabinę.

• Replika jest wyposażona w czterobiegową sekwencyjną skrzynię biegów, napęd na wszystkie koła z trzema mechanizmami różnicowymi, niezależne zawieszenie obu osi, szczegółowy, sześciocylindrowy silnik rzędowy i działającą wyciągarkę.

• W kabinie znajdują się: szczegółowa deska rozdzielcza, działająca kierownica i tylne siedzenia, które można złożyć do przodu, tym samym odsłaniając czterobiegową sekwencyjną skrzynię biegów.

• Model zawiera również nowość na październik 2019 r. – skrzynię biegów z dwiema dźwigniami do przełączania wysokich lub niskich biegów oraz selektorem. To najbardziej zaawansowana skrzynia biegów LEGO Technic, jaką kiedykolwiek stworzono!

• Ciekawe zestawienie kolorów oliwkowego, szarego i czarnego.

• Podnieś maskę, aby zobaczyć szczegółowy, sześciocylindrowy silnik rzędowy z ruchomymi tłokami.

• Otwórz drzwi i zajrzyj do szczegółowo odwzorowanej kabiny.

• Przekręć koło zapasowe zamontowane na bagażniku, aby go otworzyć.

• W zestawie naklejki o autentycznym wyglądzie.

• Ten zestaw LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania.

• Zestaw zawiera ponad 2500 klocków.

• Land Rover Defender ma ponad 22 cm wysokości, 42 cm długości i 20 cm szerokości.

6 innych produktów w tej samej kategorii: