Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

31075 Zabawy na dworze

Używane

Zabawy na dworze to wspaniały zestaw 3 w 1, zawierający terenówkę ze światłami na dachu, kołem zapasowym na masce, przednim orurowaniem, kabiną z klatką bezpieczeństwa i miejscem na minifigurkę, dużymi oponami na szerokich felgach i działającą wyciągarką. 

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 225

89,00 zł brutto

Więcej informacji

Przeżyj emocjonujące Zabawy na dworze z tym wspaniałym zestawem 3 w 1, zawierającym terenówkę ze światłami na dachu, kołem zapasowym na masce, przednim orurowaniem, kabiną z klatką bezpieczeństwa i miejscem na minifigurkę, dużymi oponami na szerokich felgach i działającą wyciągarką. W zestawie jest też konar drzewa i roślinność do zbudowania.

Ten model LEGO® Creator dla chłopców i dziewczynek można przebudować na obozowisko lub helikopter z wyciągarką, by przeżyć jeszcze więcej przygód. • W zestawie minifigurka odkrywcy żądnego przygód oraz figurka jego wiernego pieska do zbudowania. • Klasyczna terenówka ma światła na dachu, koło zapasowe na masce, przednie orurowanie, kabinę z klatką bezpieczeństwa i miejscem na minifigurkę, duże opony na szerokich felgach i działającą wyciągarkę. W zestawie jest też konar drzewa i roślinność do zbudowania. • Model zbudowany jest z niebieskich, czarnych, szarych i brązowych klocków. • Załaduj narzędzia na terenówkę, pomóż uroczemu pieskowi wskoczyć do kabiny i ruszaj w poszukiwaniu przygód. • Pokonuj trudny teren i uruchom wyciągarkę, by usunąć z drogi przewrócony konar. • Przeżywaj kolejne przygody z tym modelem 3 w 1. • Przebuduj terenówkę na obozowisko z szałasem, łódką i górskim strumieniem lub wykonaj brawurową misję ratowniczą w helikopterze z wyciągarką.

4 innych produktów w tej samej kategorii: