Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

41093 SALON FRYZJERSKI

41093

Używane

Zmień fryzurę Emmy w salonie fryzjerskim Heartlake — najmodniejszym miejscu w mieście! Poznaj stylistkę Natashę z jej farbowanymi włosami.

Więcej szczegółów

Wiek6-14
Ilość elementów318

110,00 zł brutto

-90,00 zł

200,00 zł brutto

Więcej informacji

Zmień fryzurę Emmy w salonie fryzjerskim Heartlake — najmodniejszym miejscu w mieście! Poznaj stylistkę Natashę z jej farbowanymi włosami.

Posadź Emmę w fotelu i umyj jej głowę, używając najnowszych produktów do pielęgnacji włosów. Na jaką fryzurę zdecyduje się dzisiaj? Daj jej czasopismo i kawę i zajmij się kreowaniem jej nowej fryzury, używając wszystkich narzędzi z wózka Natashy. Wybierz odpowiednie dodatki pasujące do nowego uczesania Emmy, a następnie pozwól jej obejrzeć się w lustrze. Przygotuj się na nawał pracy — Emma z pewnością opowie swoim przyjaciółkom o nowym salonie! W zestawie 2 minilaleczki: Emma i stylistka Natasha. • Zawiera jednopoziomowy budynek z otwieranymi drzwiami, obrotowy i odchylany fotel, myjnię fryzjerską, stanowisko do stylizacji z lustrem i szufladą, wózek na kółkach, ekspres do kawy, ladę i wystawę z dodatkami • Akcesoria: nożyczki, butelki szamponów i produktów do pielęgnacji włosów, szczotka i grzebień, suszarka do włosów, małe lusterko, 2 peruki, dodatki do włosów, kubek, 3 czasopisma, kasa, czek, moneta, szyld i 2 doniczki z kwiatami • Pozwól Emmie zrelaksować się na odchylanym fotelu i umyj jej włosy nad zlewem • Wybierz jedną z dwóch peruk z nowym uczesaniem oraz którekolwiek z modnych dodatków do włosów • Napij się kawy i poczytaj czasopismo, podczas gdy Natasha zajmie się tworzeniem Twojej nowej fryzury • Przy ladzie rejestruj nowych klientów i sprzedawaj najnowsze produkty do pielęgnacji włosów.

2 innych produktów w tej samej kategorii: