Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

41122 DOMEK NA DRZEWIE

Używane

Zestaw używany, po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.
Kto zwycięży w szalonej wspinaczce po ściance wspinaczkowej przy domku na drzewie? Emma czy Stephanie?

Więcej szczegółów

Wiek 7-14
Ilość elementów 726

300,00 zł brutto

-200,00 zł

500,00 zł brutto

Więcej informacji

Kto zwycięży w szalonej wspinaczce po ściance wspinaczkowej przy domku na drzewie? Emma czy Stephanie?


Dostępny do sprzedaży zestaw można obejrzeć i sprawdzić jego stan techniczny w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205). 

Przed podjęciem decyzji o zakupie istnieje także możliwość wypożyczenia tego zestawu do domu i sprawdzenia jego kompletności oraz stanu technicznego.
Opłata za wypożyczenie zestawu wynosi 15zł za tydzień plus kaucja zwrotna równa cenie sprzedaży.

Uwaga!
Wypożyczenie zestawu nie obliguje do jego zakupu, a w przypadku podjęcia decyzji o zakupie, opłata za wypożyczenie zostanie zaliczona w poczet ceny nabycia.
Ze względu na możliwość wypożyczania, zestaw może nie być dostępny od ręki, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ustalenia terminu dostępności.

Dołącz do Emmy i Stephanie przy domku na drzewie, by zmierzyć się w szalonej wspinaczce! Kierująca obozem Joy wraz ze swoim oswojonym orłem Elvisem poprowadzi Was po stromej ściance nad wodospadem. Trzymaj równowagę na obrotowym moście, by dotrzeć w korony drzew. Udało się! Teraz zjedź po zjeżdżalni, złów rybę i ugotuj ją na kolację z przyjaciółkami, a po wszystkim wskakuj do łóżka i wypocznij, bo jutro czeka kolejna przygoda. • minilaleczki Stephanie, Emmy i kierowniczki obozu Joy w obozowych strojach oraz orzeł i lis. • domek na drzewie ma 3 poziomy, obejmujące pokoje, wodospad, przeszkodę w postaci obrotowego mostu, huśtawkę z opony, pnącze, zjeżdżalnię i ściankę wspinaczkową. • w rozkładanej przestrzeni mieszkalnej są otwierane okna, kuchnia z otwieraną szafką, sofa i schody prowadzące na otwierane poddasze z sypialniami. • akcesoria zewnętrzne: kask, puchar, flagi, wędka i aparat. • akcesoria w domku:książka, rondel, filiżanka, udko z kurczaka, marmolada i lampa. • drzewnego domku na kempingu: 26 cm wysokości, 29 cm szerokości i 12 cm głębokości.

15 innych produktów w tej samej kategorii: