Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

42057 Ultralekki helikopter

Używane

Zestaw używany, po szczegóły zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.
Piękny kompaktowy i bardzo realistyczny model śmigłowca z wieloma ruchomymi elementami.

Więcej szczegółów

Wiek 8-14
Ilość elementów 199

69,00 zł brutto

-10,00 zł

79,00 zł brutto

Więcej informacji

Piękny kompaktowy i bardzo realistyczny model śmigłowca z wieloma ruchomymi elementami.


Dostępny do sprzedaży zestaw można obejrzeć i sprawdzić jego stan techniczny w naszym sklepie stacjonarnym we Wrocławiu przy ul. Horbaczewskiego 4-6 (D.H. Astra 2 piętro, stoisko nr 205). 

Przed podjęciem decyzji o zakupie istnieje także możliwość wypożyczenia tego zestawu do domu i sprawdzenia jego kompletności oraz stanu technicznego.
Opłata za wypożyczenie zestawu wynosi 15zł za tydzień plus kaucja zwrotna równa cenie sprzedaży.

Uwaga!
Wypożyczenie zestawu nie obliguje do jego zakupu, a w przypadku podjęcia decyzji o zakupie, opłata za wypożyczenie zostanie zaliczona w poczet ceny nabycia.
Ze względu na możliwość wypożyczania, zestaw może nie być dostępny od ręki, prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w celu ustalenia terminu dostępności.

Wzbij się pod chmury na pokładzie ultralekkiego helikoptera! Ten opływowy, jednomiejscowy helikopter dostarczy Ci mnóstwa podniebnych wrażeń! Ma obracający się wirnik główny i ogonowy, ster kierunku, którym można poruszać, szczegółowo ukazany silnik z ruchomymi tłokami i otwarty kokpit z dokładnie odwzorowanym fotelem. Utrzymany jest w kolorach bieli, czerni i czerwieni, a dołączone do zestawu naklejki pozwalają nadać mu realistyczny wygląd. Ten solidny model typu „2 w 1” z serii LEGO® Technic dostarcza podwójnej przyjemności — można go przerobić na samolot doświadczalny. Przy składaniu obydwu modeli pomoże Ci bezpłatna, interaktywna aplikacja LEGO wyświetlająca trójwymiarowe instrukcje. • Model ma supernowoczesny aerodynamiczny kształt, otwarty kokpit z dokładnie odwzorowanym fotelem, obracający się wirnik główny i ogonowy, ster kierunku, którym można poruszać oraz szczegółowo ukazany silnik z ruchomymi tłokami. • Przyciąga wzrok biało-czerwono-czarną kolorystyką i atrakcyjnymi naklejkami. • Zakręć zębatką, aby ożywić wirniki i silnik modelu. • Drążek porusza sterem kierunku na ogonie. • Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic. • Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. • W sieci znajdziesz też aplikację LEGO® z interaktywnymi, trójwymiarowymi instrukcjami budowania modeli A i B. Nie zapomnij spytać rodziców o zgodę. • Model typu „2 w 1”: można go przerobić na samolot doświadczalny.

10 innych produktów w tej samej kategorii: