Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

31114 Supermotocykl

31114

Nowy produkt

Fascynujesz się jednośladami i uwielbiasz budować? Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Supermotocykl 31114 to zabawkowa nowoczesna maszyna z ruchomą kierownicą, działającym zawieszeniem i boczną podpórką. Z klocków można zbudować trzy modele — nowoczesny motocykl, klasyczny motocykl oraz futurystyczny latający motocykl.

Więcej szczegółów

Wiek8+
Ilość elementów236

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Zestaw LEGO® Creator 3 w 1 Supermotocykl (31114) zachęca, by ruszyć wyobraźnią i oddać się budowaniu. Z klocków można zbudować trzy modele — nowoczesny motocykl, klasyczny motocykl oraz futurystyczny latający motocykl.

Dzieci mogą urządzić wyścigi torowe z udziałem nowoczesnego lub klasycznego motocykla LEGO® albo zabrać futurystyczną maszynę w podniebny lot — bogata wyobraźnia pozwoli wymyślić niejedną ciekawą przygodę. Ten motocyklowy zestaw to doskonały prezent dla dzieci od ósmego roku życia, które pasjonują się zabawkowymi motocyklami i lubią kreatywne podejście do budowania.

Supermotocykl ma ok. 11 cm wysokości, 19 cm długości i 6 cm szerokości — rozmiar idealny dla przenośnej zabawki, którą zabierzesz także do przyjaciół na wspólną zabawę.   

Supermotocykl ma ruchomą kierownicę, działające zawieszenie i podpórkę. Klasyczny motocykl również jest wyposażony w podpórkę, by dzieci mogły go z dumą postawić na półce.

Już od ponad sześciu dekad klocki do budowania LEGO® są produkowane z wysokiej jakości materiałów, aby zawsze można było je łatwo połączyć i rozdzielić.

Klocki do budowania LEGO® spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa na świecie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: