Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego® Ideas 

Jest 2 produktów.

Zestawy LEGO® Ideas oferują niezwykle zróżnicowaną gamę fantastycznych modeli, a każdy z nich jest dziełem fana LEGO i został wybrany głosami innych fanów. Zestawy LEGO Ideas powstały z inspiracji różnymi tematami — naturą, samochodami, popularnymi programami TV albo lotami w kosmos, a czasem innymi, zupełnie oryginalnymi koncepcjami. Mają jednak cechę wspólną: ich twórcy kierowali się pasją i chęcią stworzenia modeli, które będzie fajnie zbudować i bawić się nimi lub postawić na półce.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • Szybki podgląd
  369,00 zł 430,00 zł Dostępne

  Poznaj uroki życia nowoczesnych jaskiniowców na przedmieściach Skaliska w zestawie kolekcjonerskim LEGO® Ideas 21316 Flintstonowie! Ten nostalgiczny zestaw konstrukcyjny przedstawia dom Flintstonów i ich kultowy samochód rodzinny. Szczegółowy dom ma otwierane drzwi frontowe i zdejmowany dach, który ułatwia zabawę w środku.

  369,00 zł 430,00 zł
  Obniżka!
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  500,00 zł Dostępne

  Uczcij morskie tradycje, budując Statek w butelce z serii LEGO® Ideas. Model ma wiele szczegółów, w tym kajutę kapitana, armaty, maszty, bocianie gniazdo oraz żagle z nadrukiem. Statek można włożyć do butelki zbudowanej z klocków LEGO, która ma korek do zbudowania, woskową pieczęć oraz klocki przypominające wodę w środku, a potem ustawić na podstawce.

  500,00 zł
  Dostępne
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów