Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego® Ideas 

Jest 4 produktów.

Zestawy LEGO® Ideas oferują niezwykle zróżnicowaną gamę fantastycznych modeli, a każdy z nich jest dziełem fana LEGO i został wybrany głosami innych fanów. Zestawy LEGO Ideas powstały z inspiracji różnymi tematami — naturą, samochodami, popularnymi programami TV albo lotami w kosmos, a czasem innymi, zupełnie oryginalnymi koncepcjami. Mają jednak cechę wspólną: ich twórcy kierowali się pasją i chęcią stworzenia modeli, które będzie fajnie zbudować i bawić się nimi lub postawić na półce.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • Szybki podgląd
  369,00 zł Dostępne

  W zestawie konstrukcyjnym z kawiarnią CENTRAL PERK znajdziesz kultową strefę wypoczynkową z sofą, fotelem, dwoma krzesłami i stołem, strefę obsługi z ekspresem z klocków, słojem z dwoma ciasteczkami, tablicą z menu, scenę do występów muzycznych z sofą, dodatkowymi fotelami i stolikiem, stojak z dwoma parasolami, okno z logo „CENTRAL PERK”.

  369,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  499,00 zł Dostępne

  Uczcij morskie tradycje, budując Statek w butelce z serii LEGO® Ideas. Model ma wiele szczegółów, w tym kajutę kapitana, armaty, maszty, bocianie gniazdo oraz żagle z nadrukiem. Statek można włożyć do butelki zbudowanej z klocków LEGO, która ma korek do zbudowania, woskową pieczęć oraz klocki przypominające wodę w środku, a potem ustawić na podstawce.

  499,00 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  399,99 zł Dostępne

  Poznaj uroki życia nowoczesnych jaskiniowców na przedmieściach Skaliska w zestawie kolekcjonerskim LEGO® Ideas 21316 Flintstonowie! Ten nostalgiczny zestaw konstrukcyjny przedstawia dom Flintstonów i ich kultowy samochód rodzinny. Szczegółowy dom ma otwierane drzwi frontowe i zdejmowany dach, który ułatwia zabawę w środku.

  399,99 zł
  Dostępne
 • Szybki podgląd
  320,00 zł Dostępne

  Zbuduj spektakularny model Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) z zestawu LEGO® Ideas 21321. Liczący 864 elementy model stacji ma mnóstwo realistycznych elementów, takich jak ruchomy wysięgnik Canadarm 2 czy dwa obrotowe przeguby, które łączą się z ośmioma regulowanymi bateriami słonecznymi. Będzie wspaniałym prezentem dla miłośników kosmosu i...

  320,00 zł
  Dostępne
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów