Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Informacja

Katalog

Włączone filtry:
  Dostępność
  Stan:
  Wiek

  Lego Technic 

  Jest 1 produkt.

  Lego Technic to seria dla małych i dużych fanów szeroko rozumianej motoryzacji. Wśród zestawów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz bogaty wachlarz samochodów, motocykli, samolotów i wielu innych maszyn, których składanie sprawi ogromną frajdę nie tylko Twojemu dziecku, ale również Tobie. Badacze oceanów, helikoptery, gokarty – dzięki nam będz...

  Lego Technic to seria dla małych i dużych fanów szeroko rozumianej motoryzacji. Wśród zestawów dostępnych w naszym sklepie znajdziesz bogaty wachlarz samochodów, motocykli, samolotów i wielu innych maszyn, których składanie sprawi ogromną frajdę nie tylko Twojemu dziecku, ale również Tobie. Badacze oceanów, helikoptery, gokarty – dzięki nam będziecie wspólnie odkrywać nowe światy i przy użyciu odrobiny wyobraźni przeżyjecie niezapomniane przygody. Ale to jeszcze nie wszystko! Seria Technic obejmuje również specjalne modele używanych w rzeczywistości samochodów, np. Porsche 911 czy BWM R 1200GS. Zapewniamy, że satysfakcja po złożeniu będzie ogromna, a pojazd idealnie wkomponuje się w pozostałą kolekcję aut.

  Nauka poprzez zabawę

  Jeśli Twoje dziecko interesuje się wszystkim, co ma silnik i się rusza, nowoczesna seria Lego Technic będzie dla niego idealnym wyborem. Dzięki oferowanym przez nas klockom, maluch nauczy się logicznego i kreatywnego myślenia, pozna podstawy działania różnego typu pojazdów, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy i przyjemnej rozrywki. Dostępne w naszym sklepie modele są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie, aby zainteresowali się nimi dorośli miłośnicy czterech kółek lub zapaleni kolekcjonerzy.

  Jeżeli masz jakieś pytania, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

  Więcej
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji