Nieważne czy kupujesz nowe czy używane klocki LEGO - z nami ZAWSZE DOBRZE SIĘ SKŁADA!

Lego City 

Jest 26 produktów.

Lego City to jedna z ciekawszych serii dostępnych w naszym sklepie. Dzięki niej Twoje dziecko może udać się, gdziekolwiek zapragnie. Wystarczy odrobina wyobraźni, by zasiąść za sterami kosmicznego łazika, buldożera niszczącego budynki czy samochodu policyjnego. Bez licencji, bez prawa jazdy, za to z szalonymi pomysłami w głowie. Oferowane przez ...

Lego City to jedna z ciekawszych serii dostępnych w naszym sklepie. Dzięki niej Twoje dziecko może udać się, gdziekolwiek zapragnie. Wystarczy odrobina wyobraźni, by zasiąść za sterami kosmicznego łazika, buldożera niszczącego budynki czy samochodu policyjnego. Bez licencji, bez prawa jazdy, za to z szalonymi pomysłami w głowie. Oferowane przez nas klocki zawierają m.in. zestawy do budowania własnej floty pojazdów, mobilnego centrum dowodzenia, a nawet bazy badaczy wulkanów, co gwarantuje niesamowite przygody i daje wiele różnych możliwości. Seria Lego City to moc atrakcji na wiele godzin. Będzie idealnym wyborem dla małego miłośnika kolei, maszyn rolniczych i innych pojazdów, które spotkać można w mieście lub na wsi.

Buduj i odkrywaj

Dostępne w naszym sklepie kolekcje aut i maszyn z serii Lego City pozwolą Twojemu dziecku w niezwykle atrakcyjny i kreatywny sposób poznać wiele różnych zawodów, odkrywać świat i rozwijać wyobraźnię. Łodzie, samoloty, statki kosmiczne – od teraz te i wiele innych pojazdów są na wyciągnięcie ręki. Na co dzień niedostępne, dzięki zestawom Lego City nie będą miały dla Twojego dziecka żadnych tajemnic. Mało tego! Oprócz zaznajomienia się z niezwykłymi maszynami, Twoja pociecha może doświadczyć takich przeżyć jak skok ze spadochronem, pościg na autostradzie czy wziąć udział w wyścigu aut. Gwarantujemy, że takich atrakcji nie zapewni mu żaden inny zestaw.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów